AURREKO URTEETAKO EGUTEGIAK

1987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012

FECHA

TRAVESIA

1987

01/01/1987

Andoain - ADARRA - Andoain (Urte Berritan)

25/01/1987

Mungia - JATA - Bakio

22/02/1987

Andoin - BALLO - Sierra de entzia - San Román

15/03/1987

Bigüezal - SAN KIRIKO - Sierra de Illón - Navascues

05/04/1987

Nazar - YOAR - Santuario de Codés

24/05/1987

Saint Just d'Ibarre - ARBAILLES - Aüssurucq

14/06/1987

Puerto de Lizarraga TRINIDAD DE ITURGOIEN - Lezaun

18/06/1987

PICOS DE EUROPA

21/06/1987

PICOS DE EUROPA

05/07/1987

AITZGORRI

25/07/1987

Etsaut - Lac Bious Artigues

26/07/1987

Vuelta al MIDI D'OUSSAU

27/09/1987

Baraibar -Prantses Erreka - Unako Putzua - Igaratza - Zaldibia

18/10/1987

Bernedo - PEÑA DEL LEÓN - Elvillar - Laguardia

08/11/1987

Zarate - GORBEA - Orozko

13/12/1987

Valle de Mena - CASTRO GRANDE

Hasiera/inicio

1988

17/01/1988

Zestoa - IZARRAITZ - AzpeitiaZestoa - IZARRAITZ - Azpeitia

21/02/1988

Lekaroz - LEGATE - ALKURRUNTZ - Urdax

13/03/1988

Azazeta - KAPILDUI - Arluzea

17/04/1988

Atharratze - Madeleine - Gothein

15/05/1988

San Millán - MURUBE - Larraona

12/06/1988

Arrazola - ANBORTO - Urkiola

03/07/1988

Markina - SANTA EUFEMIA - Aulestia

11/09/1988

Vuelta al MIDI D'OUSSAU

16/10/1988

Virgen del Yugo - Virgen de la Oliva

06/11/1988

Ainhoa - ARTZAMENDI - Bidarrai

04/12/1988

Bilbo - PAGASARRI - Laudio

04/12/1988

Bilbo - PAGASARRI - GANEKOGORTA - Laudio

Hasiera/inicio

1989

15/01/1989

Jocano - MONTEMAYOR - LA LOBERA - Santa Eulalia

12/02/1989

Araotz - ANDARTO - Degurixa - KURUTZEBERRI - Urkulu

12/03/1989

Puerto de Izpegi - AUZA - Cascada de Sorrotxin - Errazu

02/04/1989

Urigoiti - Ojo de Atxular - LEKANDA - Egiriñao - Puerto de Barazar

21/05/1989

Venta Zunbeltz - San Adrián - BAIZA - Santa Marina - Urdiain

11/06/1989

Refugio Gabardito - BISAURIN - Lizara

10/09/1989

Pont d'Espagne - Refugio Wallon - GRAN FACHE - Port d'Arrens

12/10/1989

Luzaide - Coll. Euntzaro - ARGARAI - Lindus - Orreaga

05/11/1989

Marañón - LAPOBLACIóN - Lapoblación

03/12/1989

Aramaiona - ORIXOL - Otxandiano

Hasiera/inicio

1990

14/01/1990

Galdeano - LOKIZ - Ganuza

18/02/1990

Puerto Trabakua - OIZ - Zenarruza

01/03/1990

Fábrica de Orbaizeta - MENDIZAR - Orbaizeta

01/04/1990

St. Just d'Ibarre - BOHOKORTIA - Ahuski

20/05/1990

Logibar - Holtzarte - BARAZEA - Kakoeta

17/06/1990

Canfranc - Canal Roya - ANAYET - VERTICE ANAYET - Puerto Portalet.

08/07/1990

Etxalar - Infernuko Errota - Puerto Otsondo

09/07/1990

Linza - PETRETXEMA - Linza

21/10/1990

Bidarrai - ARTZAMENDI - Bidarrai

02/12/1990

Unzue - PEÑA UNZUE - Iratxeta

Hasiera/inicio

1991

13/01/1991

Araotz - Madiña - ARTIA - Larrea

17/02/1991

Alda -CRUZ DE ALDA - ARNABA - Kontrasta

17/02/1991

Alda - CRUZ DE ALDA - Contrasta

10/03/1991

Arrazola - ANBOTO - Otxandiano

14/04/1991

Portillo de la Sía - CUBADA GRANDE - Estacas de Trueba

09/06/1991

Burdinkurutzeta - ESCALIERS - Chalets de Irati.

14/07/1991

Zumaia - Punta Endata - Deba

27/10/1991

Zilbeti - ADI - Puerto Urkiaga

01/12/1991

Lagrán -Puerto del Toro - CRUZ DEL CASTILLO - Laguardia

Hasiera/inicio

1992

12/01/1992

Eskoriatza - AIZORROTZ -USOKOATXA - Arlaban

02/02/1992

Unza - Balcón del Nervion - MARINDA - Santa Eulalia

23/02/1992

Mañaria - MUGARRA - leungane - Cuevas de Balzola - Dima

15/03/1992

Errazu - Meaka - Urrizate - Sumusua - Aritzakun

05/04/1992

Herrán - Barranco del río Purón - VALLEGRULL - Lalastra

24/05/1992

Goñi - TREKU - BERIAIN - Unanua

07/06/1992

Puerto Larrau - ORHI - Puerto Larrau

28/06/1992

Aulestia - illuntzar - Narbaniz (Lekeitio).

12/07/1992

Gavarnie - PIC PIMENÉ - Heas

27/09/1992

Usún - FOZ DE ARBAYUN - Usún

11/10/1992

CURAVACAS

12/10/1992

ESPIGÜETE

01/11/1992

Iratxe - MONTEJURRA - Arellano

13/12/1992

Puerto de Artesiaga - PEÑA ALBA - Berdaritz - BURGA - Arizkun

Hasiera/inicio

1993

17/01/1993

Mandubia - Kiskitza - IZAZPI - SAMIÑO - Kukuerri - Azkoitia

07/02/1993

Puerto Otsondo - MONDARRAIN - ATXULEGI - Ainhoa

14/03/1993

Ordunte - BALGERRI - BURGÜEÑO - KOLITZA - Balmaseda

04/04/1993

Lazkao Mendi - SAGASTARRI - Enerio - Zaldibia

18/04/1993

Puerto Ezkurra - IRUÑARRI - Axura - LOIZATE - Goizueta

09/05/1993

Elzaburu - ZORATXIPI - Leurzako Galtzada - Beinza

30/05/1993

Lizarrusti - TXAGARIGORRI - Bernoa - INTXUSBURU - BALANKALEKU - Etxegarate

13/06/1993

St. Just d'Ibarre - Napale Lepoa - SAN ANTONIO - Col d'Osquich

03/07/1993

Pont d'Espagne - Oulettes de Gaube - PETIT VIGNEMALE- Oulettes de Gaube - Col d'Arraille - Lac d'Estom - La Fruitière

18/07/1993

Venta Zunbeltz - San Adrián - BAIZA - Santa Marina - Urdiain

12/09/1993

Gabas - Valle Soussoué - Arremoulit - Soques

19/09/1993

Aramaiona - TELLAMENDI - Besaide - Udala

18/10/1993

Orreaga - MENDITXIPI - BEILLURTI - Luzaide

07/11/1993

Lendoño - TOLOGORRI - UNGINO - ESKUTXI - Portillo Aro - Puerto Angulo

12/12/1993

Nazar - KOSTALERA - San Gregorio - Sorlada

Hasiera/inicio

1994

09/01/1994

Mutriku - Olatz - Arnoate - KALAMUA - Arrate

16/01/1994

Andoain - MANDOEGI - Leizalarrea - IGUZKIZKO MUÑOA - Basakabi (Cuenca del Oria 1ª)

30/01/1994

Barazar - ALTUNGANA - ILLUNBE - Lamindaño - Dima

20/02/1994

Basakabi - IREBER - Puerto Huizi - MERGELU - Azpiroz (Cuenca del Oria 2ª)

27/02/1994

Zudaire - Urederra - Bakedano - DULANTZ - Iranzu

13/03/1994

Trokoniz - Pagogan - Okina - Barranco del río Ayuda - Sáseta.

27/03/1994

Puerto Azpiroz - Albiasu - Igaratza - Puerto Lizarrusti (Cuenca del Oria - 3ª).

10/04/1994

Behorlegi - PIC BEHORLEGI - HAUSKOA - Ahuski.

17/04/1994

Puerto Lizarrusti - INTXUSBURU - ARETZA - Puerto Extegarate - Otzaurte (Cuenca del Oria - 4ª)

24/04/1994

Zestoa - Aizarna - Alzolaras - Alzola - PAGOETA - Laurgain - Agorregi - - ANDATZA - BELKOAIN - Andoain (Marcha 94)

01/05/1994

Puerto Belate - SAIOA - ABARTAN - Irurita

15/05/1994

Otzaurte - San Adrián - AITZGORRI - ARRANOAITZ - Aztiria (Cuenca del Oria - 5ª)

05/06/1994

Puerto Opakua - ARRIGORRISTA - SAN CRISTÓBAL - Santa Teodosia - BITIGARRA - Sabando.

18/06/1994

Lescun - Valle de Ansabere - Ibon de Acherito - PIC LARRAILLE - Oza

19/06/1994

Oza - Puerto del Palo - PIC DE BURCQ - Lescun

03/07/1994

Puerto Larraul - Otsogorrigañe - Belagua

17/07/1994

Barèges - PIC MADAMETTE - Lac Aumar - Lac d'Oredon

10/09/1994

Refugio Orus - POSETS - Refugio Orus

18/09/1994

Udala - Besaide - ANBOTO - Urkiola

09/10/1994

Goizueta - Elama - Artikutza - EKAITZA - MENDAUR - Aranaz

16/10/1994

Aztiria - AIZELEKUA - Zumarraga - IZAZPI - Mandubia (Cuenca del Oria - 6ª)

30/10/1994

Banka - Collado Eunzaro - ADARTZA - OILARANDOI - Baigorri

20/11/1994

Mandubia - MURUMENDI - Santa Marina - Parador de Errezil (Cuenca del Oria - 6ª)

27/11/1994

Altube - Ubixeta - ODERIAGA - Orozko

11/12/1994

Peña - PEÑA - Sos del Rey Católico

18/12/1994

Parador de Errezil - Zelatun - Zarate - ANDATZA - Orio (Cuenca del Oria 8ª)

Hasiera/inicio

1995

15/01/1995

Larrañeta - GANERAN - Güeñes

22/01/1995

Larraitz - Muitze - GANBO - Igaratza - San Miguel - Huarte Arakil (Ruta del Peregrino)

05/02/1995

Murgia - CRUZ DE GANALTO - OTEROS - Villodas

26/02/1995

Leitza - ARITZ - IREBER - Otsola - Beruete

05/03/1995

Urrejola - ORKATZATEGI - Degurixa - Eskoriatza

19/03/1995

Ganuza - SANTIAGO DE LOKIZ - ARNABA - Gastiain (Ruta del Peregrino)

26/03/1995

Abadiño - Larrigan - Atxarte - IPIZTE - Aramaiona

09/04/1995

Ibarre- BELTXU - HAUSKOA - Ahuski

30/04/1995

MONTARDO

14/05/1995

Urigoiti- Itxingoate - ALTIPITATZ - Superlegor - Ojo de Atxular - Urigoiti

21/05/1995

Nazar - YOAR - Santuario de Kodes (Ruta Peregrino)

10/06/1995

Monasterio de Valvanera - SAN LORENZO - Ezkarai

18/06/1995

Bujanda - Korres - Sierra Izkiz - BELABIA - Marquínez

09/07/1995

Panticosa - Lagos Azules - TEBARRAY- Respomuso - Sallent

22/07/1995

Zuriza - Atxar de Alano - PEÑA FORCA - Coll. Lenito

23/07/1995

Ref. Gabardito - CASTILLO DE ACHER - Oza

10/09/1995

Etsaut - Chemin de la Mature - Bious Artigues - Gabas- Forêt de Vitet - Col d'Iseye - Accous

24/09/1995

Saseta - San Vicentejo - Puerto Zaldiaran - Armentia (Ruta del Peregrino -6ª)

01/10/1995

Gotein - Madeleine - GOTEIN - Monttori

15/10/1995

Trespuentes - Sierre Badaia - Santuario de Oro - Murgia (Ruta Peregrino 7ª)

29/10/1995

Lizuniaga - IBANTELLI - Palomeras - AIZTXURI - Zugarramurdi

12/11/1995

Murua - Mekoleta - Otxandiano - Col. Asuntze - Santuario de Urkiola (Ruta Peregrino - 8ª)

26/11/1995

Leitza - ARITZ - IREBER - Otsola - Beruete

17/12/1995

Puerto de la Horca - LAPOBLACIÓN - Lapoblación

Hasiera/inicio

1996

14/01/1996

Bilbo - GANEKOGORTA - GALLARAGA - Sodupe

21/01/1996

Hendaia Plaia - Biriatou - XOLDOKOGAIÑA - Ibardin - LARRUN - Lizuniaga (Vuelta Bidasoa 1ª)

21/01/1996

Hendaia Plaia - Biriatou - XOLDOKOGAINA - Ibardin - LARRUN - Lizuniaga (Vuelta Bidasoa 1ª)

03/02/1996

Pasai Antxio - TXORITOKIETA - SANTIOMENDI - Astigarraga

11/02/1996

Barrio - BATXIKABO - MOTA - Sobron

18/02/1996

Lizuniaga - Eskisaroi - ALKURRUNTZ - Otsondo (Vuelta al Bidasoa 2ª)

03/03/1996

Azkoitia - KAKUTA - OTARRE - Mendaro

17/03/1996

Otsondo - GORRAMENDI - Meaka - Izpegi (Vuelta al Bidasoa 3ª)

21/04/1996

Puerto de Izpegi - AUZA - Berdariz - Artesiaga (Vuelta al Bidasoa 4ª)

28/04/1996

Andoaingo Ibilaldia 96

04/05/1996

Yebra de Basa - Santoa Orosia - OTURIA - Otin (El Serrablo)

19/05/1996

Artesiaga - SAIOA - Belate - Gorostiaga (Vuelta Bidasoa 4ª)

02/06/1996

Bidarrai - HALTZAMENDI - BAIGURA - Louhossoa

16/06/1996

Balneario de Panticosa - GARMO NEGRO - Balneario de Panticosa

30/06/1996

Ereño - EREÑO ZAHAR - Bosque de Oma - Lekeitio

08/09/1996

Lac d'Oredon - NEOUVIELLE -

15/09/1996

Gorostiaga - IREBER - basakabi (Vuelta al Bidasoa 6ª)

25/09/1996

Azazeta - Kapildui - SAN CRISTÓBAL - Apellaniz

29/09/1996

Azazeta - Kapildui - SAN CRISTÓBAL - Apellaniz

13/10/1996

Laguna Negra - PICOS DE URBION -

20/10/1996

Basakabi - IRUNARRRI - Sorginzelai - LOIZATE - IZU - Eskas (Vuelta al Bidasoa 7ª)

20/10/1996

Basakabi - Iruñarri - Sorginzelai - LOIZATE - IZU - Eskas (Vuelta al Bidasoa 7ª)

10/11/1996

Eskas - BIANDITZ - Aritxulegi - AIAKO HARRIA - Irun - Hondarribia Playa. (Vuelta al Bidasoa 8ª)

24/11/1996

Bidarrai - IPARLA - Meaka - Errazu

15/12/1996

Uxue - SUTXU - San Martín de Unx

Hasiera/inicio

1997

12/01/1997

ZIORDIA - KOBAZULOAK - HIRUMUGA - APOTA - ARAIA

19/01/1997

ARRIANO - LOBERA -GIBIJO - ALTO DEL CORRAL - ALTUBE (Divisoria Mares 1ª)

02/02/1997

ZUMARRAGA - IRIMO - GORLA - HIRUKURUTZETA - ELGOIBAR

16/02/1997

Altube - BURBONA - ODERIAGA - GORBEA - Atxuri - Barazar (Divisoria Mares 2ª)

02/03/1997

Ollo - TREKU - Santa Quiteria - TRINIDAD DE ITURGOIEN - Riezu

16/03/1997

Barazar - ALTUNGANA - SAIBI - Urkiola - ANBOTO - Zabalandi - Etxagüen (Divisoria Mares 3ª)

20/04/1997

Etxagüen - ORIXOL - Kruzeta - JARINDO - Arlaban (Divisoria Mares 4ª)

27/04/1997

Oiartzun - ZARIA - Añarbe - Suro - Errekalko - UNAMUNO - Andoain (Marcha Regulada)

02/05/1997

La Lunada - CASTRO VALNERA - Estacas de Trueba

03/05/1997

PICO TRES MARES

18/05/1997

Arlaban - ELGEAMENDI - MUGARRILUZE - AUMATEGI - GABOÑO - San Adrián - Otzaurte (Divisoria Mares 5ª)

25/05/1997

Ermita El Suceso - ARMAÑON - RANERO - Karranza

07/06/1997

Zuriza - CHIPETA - Oza

14/09/1997

Cambasque - Ref. Ilheou - GRAND BARBAT - Lac d'Estaing

28/09/1997

Otzaurte - Etxegarate - BALANKALEKU - INTXUSBURU - Bernoa - Lizarrusti (Divisoria Mares 6ª)

19/10/1997

Lizarrusti- ERRENAGA - Unagako Putzua -Prantses Erreka - Albiasu (Divisoria Mares 7ª)

16/11/1997

Albiasu -Puerto de Azpiroz - SANTA BARBARA - Guraz - Puerto de Huizi (Divisoria Mares 8ª)

14/12/1997

Villamayor - Monjardín -

Hasiera/inicio

1998

11/01/1998

PUERTO DE GOÑI - ZIRIZA

18/01/1998

HUIZI - BELATE (Divisoria de Mares 9ª)

08/02/1998

Mañaria -Mugarrikolanda - GAINZORROTZ - URTEMONDO -Dima

15/02/1998

Belate - SAIOA - Artesiaga - OKORO - Puerto Urkiaga (Divisoria Mares 10ª)

15/03/1998

Puerto Urkiaga -Sorogain - MENDITXURI -Lindus - Puerto Ibañeta (Divisoria Mares 11ª)

22/03/1998

CARRASCAL - ELOMENDI - MONREAL

19/04/1998

Puerto Ibañeta- Lepoeder - ORGANBIDE - ERROZATE - Esterenzubi (Divisoria Mares 12ª)

26/04/1998

TOLOSA - INTXURRE - COL .ERNIOZABAL- ALKIZA -LARRAUL - ZIZURKIL - ADUNA - ANDOAIN (Marcha R.)

10/05/1998

BOVEDA - RECUENCO - SAN PANTALEON DE LOSALOBERA DE PEREX

17/05/1998

Burdinkurutzeta - MENDIBELTZA- ARTHANOLATZE - MILAGATE - Puerto Larrau (Divisoria Mares 14ª)

31/05/1998

Puerto Larrau - OTSOGORRIGAÑE - ARRAKOGOITI -LAKORA -Puerto Erraizte (Divisoria Mares 15ª)

08/06/1998

Oza - Aguas Tuertas - ARLET - Lhers

13/06/1998

Ref Belagua - Larra - HIRU ERREGE MAHAIA - La Solana - Linza (Divisoria Mares 16ª)

14/06/1998

Linza - Paso del Oso - ATXERITO - Oza (Divisoria Mares 17ª)

11/07/1998

Oza - Agusa Tuertas - Ibón de Estanés - Candanchú

12/07/1998

Puerto de Somport - PIC DE MOINES - Ibón de Astún - Aneou - Puerto Portalet

12/09/1998

Soques - Refugio Arremoulit - Lagos de Arriel - Ref. Respomuso

13/09/1998

Ref. Respomuso - Coll. De la Facha - Coll. Marcadau - Lagos Azules - Baln. Panticosa.

04/10/1998

EsterenzubiI - IRAU - OKABE - Chalet de Pedro (Divisoria Mares 13ª)

10/10/1998

PICOS DE EUROPA

12/10/1998

PICOS DE EUROPA

08/11/1998

PUERTO URBASA - BARGAGAIN - BAIZA - PUERTO LIZARRAGA

13/12/1998

PUERTO RIVAS DEL TERESO - ATXABAL - PUERTO DE LA HERRERA

Hasiera/inicio

1999

10/01/1999

Aia - PAGOETA - Urdaneta - Aizarna - Zestoa (Zazpiak -Bat 2ª)

10/01/1999

Donostia - Usurbil - ANDATZA - Aia (Zazpiak -Bat 1ª)

21/02/1999

Leire - Gazteluberri - OLLATE - Puerto Coronas (75 Aniversario EMF)

28/02/1999

Ardanaz - PEÑA IZAGA - Zuazu (75 Aniversario EMF)

14/03/1999

Zestoa - SESIARTE - Lastur - Mendaro (Zazpiak - Bat - 3ª)

28/03/1999

St. Just d'Ibarre - Bidouze - ETXEKORTIA - IHATIA - Ahuski

01/04/1999

UMION

11/04/1999

Mendaro - KALAMUA - Ermua (Zazpiak -Bat 4ª)

25/04/1999

Andoain - Aduna - Zizurkil - Alkiza - ERNIOZABAL - ERNIO - GAZUME - Andazarrate -BELKOAIN - Andoain (marcha 99)

09/05/1999

Mallabia - OIZ - Zornotza (Zazpiak - Bat 5ª)

19/06/1999

Hautacam - MONTAIGU - Val de Lesponne

20/06/1999

Val de Grip - PIC BASTAN - Val de Grip

10/07/1999

Pla de Aste - Lac Miguelou - PIC ARROUY - Ref. Miguelou

11/07/1999

Ref. Miguelou - PIC COUROUAOU - Central de Miguelou

31/07/1999

balneario Panaticosa - Hospital de Viella

12/09/1999

Zornotza - GANGUREN - Bilbo (Zazpiak - Bat 6ª)

26/09/1999

Elizondo - PEÑA ALBA - Berdariz - Errazu

12/10/1999

Serranía de Cuenca Albarracín

17/10/1999

Bilbo - GANEKOGORTA - Kamaraka - Laudio (Zazpiak - Bat 7ª)

07/11/1999

Orozko - Ubixeta - Gorbea - Zarate (Zazpiak - Bat 8ª)

28/11/1999

Egileor - Puerto Saqn Juan - SANTA ELENA - Musitu - Barranco Igorin - Roitegi

12/12/1999

Salinillas de Buradón - SAN CRISTÓBAL (Buradón)- TOLOÑO - Puerto Ribas del Tesero.

12/12/1999

Salinillas de Buradón - SAN CRISTÓBAL - TOLOÑO - Puerto Ribas del Tesero.

Hasiera/inicio

2000

16/01/2000

Murgia - Jugazti - Sierra de Arrato- Foronda - Armentia - Gazteiz (Zazpiak - Bat 9ª)

30/01/2000

Ubidea - Cuevas de Mairulegorreta - OKETA - Murua

13/02/2000

Gasteiz - Portutxo - Puerto de Azazeta - INDIAGANA - ARRIGORRISTA - Puerto de Opakua (Zazpiak - Bat 10ª)

27/02/2000

Donamaria - TXARUTA - Larremiar - Alkoz

12/03/2000

Puerto de Opakua - BALLO - Legaire - Urbasako Benta (Zazpiak - Bat 11ª)

25/03/2000

Salinas de Jaca - LA OSQUETA - SOUSA - Ermita de San Esteban - Agüero

26/03/2000

Salinas de Jaca - LA OSQUETA - SOUSA - Ermita de San Esteban - Agüero

09/04/2000

Urbasako Benta - Arratondo - Otsoportillo - Portaundi - Lezaun (Zazpiak - Bat 12ª)

20/04/2000

Sierras de Cazorla y Segura

07/05/2000

San Miguel de Aralar - Gorriti - Andoain (Marcha Regulada 2000)

14/05/2000

Lezaun - TRINIDAD DE ITURGOIEN - Munarriz - ETXAURI - Ibero - Iruña (Zazpiak - Bat 13ª)

04/06/2000

Deba - Playa de Sakoneta - Zumaia

17/06/2000

Lescun - ANIE - Ref. Belagua

18/06/2000

Ref. Belagua - Pene Blanque - Lescun

02/07/2000

Ref. Linza - GORRETA DE LOS GABACHOS - Ref. Linza

15/07/2000

Cauteret - PIC CABALIROS - Arcizans

16/07/2000

Val Bernazan - PIC ARDIDEN - La Fruitière

10/09/2000

Ref. Pineta - ASTAZU - Val d'Estaube - Gèdre

24/09/2000

Iruña - LAKARRI - MEASKOITZ - Puerto de Erro (Zazpiak - Bat 14ª)

08/10/2000

Puerto de Erro - TIRATUN - Auritze-Burguete (Zazpiak - Bat 15ª)

13/10/2000

Nuria - PUIGMAL - Muria

29/10/2000

Esterenzubi - IRAMENDI- Zerkupe - Beherobi

12/11/2000

Auritze-Burguete - Coll.Nabala - LATXANGA - Orbaizetako Ola. (Zazpiak - Bat 16ª)

03/12/2000

Uribarri - ALOÑA - ARKAITZ - Urbia -Aranzazu

17/12/2000

Lagrán - CRUZ DEL CASTILLO - Puerto del Toro - Biasteri (Laguardia)

Hasiera/inicio

2001

14/01/2001

Irati - BELOZKARRE - ZALAGAINA - Atharratze (Zazpiak - Bat 18ª)

28/01/2001

Usun - Foz de Arbaiun - ARANGOITI - Leire

10/02/2001

Atharratze - MADELEINE - Maule (Zazpiak -Bat 19ª)

11/02/2001

Maule - San Gregorio - San Antoine - St. Just d'Ibarre (Zazpiak - Bat 20ª)

11/03/2001

St. Just d'Ibarre - NETHE - Donibane Garazi (Zazpiak - Bat 21ª)

24/03/2001

San Juan de Banzo - San Martín de la Bal d'Onsera.

25/03/2001

Atares - San Juan de la Peña - Santa Cruz de la Serós

01/04/2001

Durango aldeko Gailurrak - Crestas del Duranguesado.

08/04/2001

Donibane Garazi - ARRADOI - Irisarri (Zazpiak - Bat 22ª)

12/04/2001

Morata de Rubielos - JAVALAMBRE (Semana Santa)

14/04/2001

Semana Santa

15/04/2001

Semana Santa

29/04/2001

Arraras - Otsola - Basakabi - Leizalarrea - MANDOEGI - Andoain

13/05/2001

Azuelo - Valle Penitentes - YOAR - LA PLANA - Kodeseko Santutegia

13/05/2001

Azuelo - Valle Penitentes - YOAR - LA PLANA - Kodeseko Monastegia

27/05/2001

Ibarrangelu - S. Pedro ATXERRE - Laidako hondartza

09/06/2001

Pont d'Espagne - PIC BARRAU - Ref. Wallon

10/06/2001

Ref. Wallon - Lagos y PIC D'ARRATILLE - Pont d'Espagne

30/06/2001

Puerto de Santa Inés - CASTILO DE VINUESA - Montenegro de Cameros

01/07/2001

Molinos de Razón - CEBOLLERA - Ermita Virgen de Lomos de Orios

15/07/2001

Ordesa - Ref-Goriz (Noche) - TOBACOR - Faja de las Flores - Salarons - Ordesa

22/07/2001

Araotz - Degurixa - ELGEAMENDI - Landa (Zadorra Urtegia)

23/07/2001

Irisarri - BAIGURA - Lohussoa - Kanbo (Zazpiak - Bat 23ª)

09/09/2001

Tunel de Bielsa - PIC BARROSA - Hospital de Parzán

16/09/2001

Aulestia - BEDARTZANDI - URREGARAI - Markina

07/10/2001

Igantzi - UNANUE - EKAITZA - MENDAUR - Aranaz

13/10/2001

Posadas - OTERO (Demanda) - Puerto de Valgañón

14/10/2001

Pineda de la Sierra - SAN MILLAN - Santa Cruz del Valle de Urbión

21/10/2001

Kanbó - Baiona (Zazpiak - Bat 24ª)

02/12/2001

Larraona - ARNABA - LARRAÑETA - Eulate

16/12/2001

Bernedo - Ermita de Ocón - SAN TIRSO - Bernedo

Hasiera/inicio

2002

13/01/2002

Boveda - Tobillas - Pineda - Valpuesta - Convento Angosto (GR-1 - 1ª)

27/01/2002

Mundaka - KATILLOTXU - SOLLUBE - GARBOLA - BURGOA - Bermeo

03/02/2002

Iribas - Baraibar - Errazkin - Betelu (Aralarko Bira - 1)

16/02/2002

Convento Angosto - Castro de Karanka - OLVEDO - Atiega - Gatzaga (GR-1 - 2ª)

17/02/2002

Gatzaga - Lago Arreo - Molinilla - Villabezana - Armiñon (GR-1 - 3ª)

24/02/2002

Ganuza - Santiago de Lokiz - San Cosme - Barindano

03/03/2002

Betelu - Azkarate - Urdileko Lepoa - Amezketa (Aralarko Bira - 2.)

10/03/2002

Armiñon - Estabilla SAN FORMERIO - Berantevilla (GR-1 - 4ª)

24/03/2002

Cubillo - UMIÓN - Frías

28/03/2002

Semana Santa 2002

07/04/2002

Amezketa - Zaldibia - Ataun (Aralarko Bira - 3.)

14/04/2002

Berantevilla - Portilla - TXULATO - Ocio - Urizaharra (GR-1 - 5º)

21/04/2002

Puerto Angulo - San Miguel - TOLOGORRI - Lendoño

28/04/2002

Orio - Kukuarri - Usurbil - ANDATZA - BELKOAIN - Andoain (Marcha Regulada 2002)

12/05/2002

Urizaharra - Loza - Pipaon - SEMENDIA - Lagran - Bernedo

19/05/2002

Ataun - Urkillaga - SAGASTARRI - Lareo - Lizarrusti (Aralarko Bira - 4.)

26/05/2002

Aldude - OTSAMUNHO - LINDUS - Atalotzi - Orreaga

26/05/2002

Aldude - OTSAMUNHO - LINDUS - Atalozti - Auritze

02/06/2002

Lizarrusti - Lakunza - Huarte Arakil (Aralarko Bira - 5.)

09/06/2002

Aramaiona - TELLAMENDI - Zabalandi - ANBOTO - Urkiola

30/06/2002

Estación de Canfranc - PALA DE IP - Canfranc

07/07/2002

Zegama - AITZGORRI - Zegama

08/07/2002

Huarte Arakil - Etxeberri - Goldaraz

13/07/2002

Pont d'Espagne - ARAILLE- Oulettes de Gaube

14/07/2002

Oulettes de Gaube - PETIT VIGNEMALE - Lac d'Estom - La Raillèr

06/08/2002

Verano 2002

07/08/2002

Verano 2002

08/08/2002

Verano 2002

09/08/2002

Verano 2002

10/08/2002

Verano 2002

15/09/2002

Ref. Respomuso - TEBARRAY - Lagos Azules - Panticosa

29/09/2002

Ziga - ABARTAN - SAIOA - ZURIAIN - Lantz

12/10/2002

Ref. Belagoa - BARAZEA - Holtzarte - Logibar

12/10/2002

Santa Engrazi- Kakueta - BINBALETA - Ref. Belagoa

20/10/2002

Bernedo - Angostina - San Román - MUELA - Korres (Gr-1 - 7ª)

01/11/2002

Irulegi - MUNHOA - OILARONDOI - Baigorri

02/11/2002

Iratiko Etxolak - ARTANOLATZE - Burdinkurutzeta - OKABE - Chalet de Pedro - Iratiko etxolak

17/11/2002

Madoz- LARRAZPIL - Goldaraz - Lekunberri

01/12/2002

Artaza - KREZMENDI - PEÑAS DE ETXABARRI - Iranzu

15/12/2002

Korres - SOILA - Antoñana - Pierola - Kanpezu

Hasiera/inicio

2003

12/01/2003

Azpeitia - Errezil - Bidania (Valles tranquilos - 1ª)

26/01/2003

Laudio - ELORRITXUGAINA - JESURI - Santa Marina - Orozko (Ermitas de Euskal Herria - 1ª)

09/02/2003

Endoia - KAKUTA - ERLO - Azpeitia (Valles tranquilos - 2ª)

23/02/2003

Goñi - TRINIDAD DE ITURGOIEN - Lezaun - Riezu (Ermitas de Euskal Herria - 2ª)

09/03/2003

Bidania - Behta Haundi- Leaburu - Gaztelu (Valles Tranquilos -3ª)

16/03/2003

Hueto -CRUZ DE GANALTO - Domaika - PEÑAS DE ORO - Ermita de Oro - Murgia (Ermitas de Euskal Herria - 3ª)

29/03/2003

Santa Cilia de Jaca - Virgen de la Peña- Sierra Cavallera -Rasol

13/04/2003

Gaztelu - ULI - GURAZ -Huizi (Valles tranquilos 4ª)

18/04/2003

Riaza - PEÑALARA - PICOLOBOS

27/04/2003

Zubieta - LOIZATE - Goizueta - MANDOEGI - Antxista - Andoain (Andoaingo Martxa)

11/05/2003

Huizi - Aldatz - Oskoz (Valles tranquilos 5ª)

25/05/2003

Ramales de la Victoria - MONTES DE CANTABRIA